Rozkład jazdy:

Komercyjna Linia: Pszczyna - Strumień (Rynek) \ Rozkład ważny do odwołania przez: Łąka, Wisła Wielka, Wisła Mała

Przystanki D | G D | G D | G D | G D | G
Pszczyna ul. Sokoła CENTRUM PRZESIADKOWE 5:42 7:30 14:35 15:30 16:30
Pszczyna ul. Kopernika PLAC TARGOWY 5:43 7:31 14:36 15:31 16:31
Pszczyna ul. Bielska KOŚCIÓŁ 7:33 14:38 15:33 16:33
Pszczyna ul. Cieszyńska 5:46 7:34 14:39 15:34 16:34
Łąka Kolonia 5:48 7:36 14:41 15:36 16:36
Łąka Gospoda 5:50 7:38 14:43 15:38 16:38
Łąka Madera 5:51 7:39 14:44 15:39 16:39
Wisła Wielka Kolonia 5:53 7:41 14:46 15:41 16:41
Wisła Wielka I 5:54 7:42 14:47 15:42 16:42
Wisła Wielka II 5:57 7:45 14:50 15:45 16:45
Wisła Wielka Osiedle 5:59 7:47 14:52 15:47 16:47
Wisła Mała Skrzyżowanie 6:00 7:48 14:53 15:48 16:48
Wisła Mała Kolonia 6:02 7:50 14:55 15:50 16:50
Strumień Rynek 6:04 7:53 14:58 15:53 16:53
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • G - nie kursuje w dniu 24.XII

Linia obsługiwana jest przez:

Usługi Transportowe Zenon Samol

tel. 603 844 648
Licencja: Starosta Pszczyński