Rozkład jazdy:

Komercyjna Linia: Wola - Pszczyna \ Rozkład ważny od 11.05.2020 do odwołania przez: Miedźna

Przystanki D D D D
Wola Skrzyżowanie 5:08 6:58 8:20 14:58
Wola Dom Kultury 5:10 7:00 8:22 15:00
Wola Szkoła 5:12 7:02 8:24 15:02
Wola Osiedle 7:05 8:27
Gilowice Skrzyżowanie 5:15 7:08 8:30 15:05
Frydek KOŚCIÓŁ 5:16 7:09 8:31 15:06
Frydek Wieś
Frydek I
Miedźna Janygowiec 5:17 7:10 8:32 15:07
Miedźna Skrzyżowanie 5:19 7:12 8:34 15:09
Miedźna Kościół 5:20 7:13 8:35 15:10
Miedźna Gospoda 5:22 7:15 8:37 15:12
Rudołtowice/Rudawki Las 5:24 7:17 8:39 15:14
Ćwiklice Skrzyżowanie 5:27 7:20 8:42 15:17
Pszczyna ul. Sokoła CENTRUM PRZESIADKOWE 5:32 7:25 8:47 15:22
Pszczyna ul. Kopernika PLAC TARGOWY 5:34 7:27 8:49
Pszczyna ul. Korfantego SZPITAL 5:37 7:30 8:52
Pszczyna ul. Szymanowskiego 7:34
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Linia obsługiwana jest przez:

A.K TRANS S.C. Andrzej Pudełko

tel. 609 400 437
Licencja: Starosta Pszczyński