Rozkład jazdy:

Komercyjna Linia: Wola - Pszczyna / Rozkład ważny od 26.10.2020 przez: Miedżna

Przystanki D | n D | n E | N D | F | n E | N D | n 6 | N D | n E | n E | n D | n
Wola Skrzyżowanie 4:58 5:50 6:58 7:58 9:18 11:18 12:23 12:43 14:58 17:58 19:08
Wola Dom Kultury 5:00 5:52 7:00 8:00 9:20 11:20 12:25 12:45 15:00 18:00 19:10
Wola Szkoła 5:02 5:54 7:02 8:02 9:22 11:22 12:27 12:47 15:02 18:05 19:12
Wola Osiedle 5:57 7:05 9:25 11:25 12:30 12:50
Gilowice Skrzyżowanie 5:05 6:00 7:08 8:05 9:28 11:28 12:33 12:53 15:05 18:05 19:15
Frydek KOŚCIÓŁ 5:06 6:01 7:09 8:06 9:29 11:29 12:34 12:54 15:06 18:06 19:16
Frydek Wieś 8:09
Frydek I 8:11
Miedźna Janygowiec 5:07 6:02 7:10 9:30 11:30 12:35 12:55 15:07 18:07 19:17
Miedźna Skrzyżowanie 5:09 6:04 7:12 8:13 9:32 11:32 12:37 12:57 15:09 18:09 19:19
Miedźna Kościół 5:10 6:05 7:13 8:14 9:33 11:33 12:38 12:58 15:10 18:10 19:20
Miedźna Gospoda 5:12 6:07 7:15 8:16 9:35 11:35 12:40 13:00 15:12 18:12 19:22
Rudołtowice/Rudawki Las 5:14 6:09 7:17 8:18 9:37 11:37 12:42 12:02 15:14 18:14 19:24
Ćwiklice Skrzyżowanie 5:17 6:12 7:20 8:21 9:40 11:40 12:45 13:05 15:17 18:17 19:27
Pszczyna ul. Sokoła CENTRUM PRZESIADKOWE 5:22 6:17 7:25 8:26 9:45 11:45 12:50 13:10 15:22 18:22 19:32
Pszczyna ul. Kopernika PLAC TARGOWY 5:24 6:19 7:27 8:28 9:47 11:47 12:52 13:12 18:24 19:34
Pszczyna ul. Korfantego SZPITAL 5:27 6:22 7:30 8:31 9:50 11:50 12:55 13:15 18:27 19:37
Pszczyna ul. Szymanowskiego 7:34 8:35
  • 6 - kursuje w soboty z wyjątkiem świąt
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • F - Kursuje przez Frydek Wieś
  • N - kursuje w Wielką Sobotę 24 XII oraz 31 XII
  • n - nie kursuje w wielką Sobotę oraz 24 i 31 XII

Linia obsługiwana jest przez:

A.K TRANS S.C. Andrzej Pudełko

tel. 609 400 437
Licencja: Marszałek Województwa Śląskiego