Rozkład jazdy:

Powiatowa Linia U1: Pawłowice KWK Pniówek - Pszczyna / Rozkład ważny od 01.09.2020 przez: Studzionkę, Mizerów PGR Lipki, Brzeźce, Porębę

Przystanki D | K/P K/P | S E | K/P D | K/W E | K/P K/W | S D | K/W D | K/W E | K/W | M D | K/W | M D | K/P | M D | K/W | M D | K/W | M
Pawłowice KWK Pniówek 6:00 6:45 7:55 10:10 11:50 13:20 14:25 15:25 16:25 17:05 18:10 19:05 20:05
Pawłowice Pniówek Skrzyżowanie 6:02 6:47 7:57 10:12 11:52 13:22 14:27 15:27 16:27 17:07 18:12 19:07 20:07
Pawłowice Osiedle 6:03 6:48 7:58 10:13 11:53 13:23 14:28 15:28 16:28 17:08 18:13 19:08 20:08
Pawłowice Centrum Targowe 6:06 6:51 8:01 10:16 11:56 13:26 14:31 15:31 16:31 17:11 18:16 19:11 20:11
Pawłowice ul. Pszczyńska 6:09 6:54 8:04 10:19 11:59 13:29 14:34 15:34 16:34 17:14 18:19 19:14 20:14
Studzionka Kolonia 6:10 6:55 8:05 10:20 12:00 13:30 14:35 15:35 16:35 17:15 18:20 19:15 20:15
Studzionka Skrzyżowanie 10:22 13:32 14:37 15:37 16:37 17:17 19:17 20:17
Studzionka Tartak 10:24 13:34 14:39 15:39 16:39 17:19 19:19 20:19
Mizerów Skrzyżowanie 10:26 13:36 14:41 15:41 16:41 17:21 19:21 20:21
Studzionka ul. Powstańców Śl. OSP 6:13 6:58 8:08 12:03 18:23
Studzionka ul. Powstańców Śl. Kapliczka 6:15 7:00 8:10 12:05 18:25
Studzionka ul. Powstańców Śl. Stawy 6:17 7:02 8:12 12:07 18:27
Mizerów PGR Lipki 6:22 7:07 8:17 10:28 12:12 13:38 14:43 15:43 16:43 17:23 18:32 19:23 20:23
Brzeźce Wideki 6:25 7:10 8:20 10:31 12:15 13:41 14:46 15:46 16:46 17:26 18:35 19:26 20:26
Brzeźce SZKOŁA 6:26 7:11 8:21 10:32 12:16 13:42 14:47 15:47 16:47 17:27 18:36 19:27 20:27
Brzeźce Kolonia 6:28 7:13 8:23 10:34 12:18 13:44 14:49 15:49 16:49 17:29 18:38 19:29 20:29
Poręba Poczta 6:30 7:15 8:25 10:35 12:20 13:45 14:50 15:50 16:50 17:30 18:40 19:30 20:30
Poręba POM 6:32 7:17 8:27 10:37 12:22 13:47 14:52 15:52 16:52 17:32 18:42 19:32 20:32
Pszczyna ul. Wodzisławska/Słowicza 6:34 7:19 8:29 10:39 12:24 13:49 14:54 15:54 16:54 17:34 18:44 19:34 20:34
Pszczyna ul. Wodzisławska BAZA PKS 6:35 7:20 8:30 10:40 12:25 13:50 14:55 15:55 16:55 17:35 18:45 19:35 20:35
Pszczyna ul. Żorska PARK 6:36 7:21 8:31 10:41 12:26 13:51 14:56 15:56 16:56 17:36 18:46 19:36 20:36
Pszczyna ul. Korfantego SZPITAL 6:38 7:23 8:33 10:43 12:28 13:53 14:58 15:58 16:58 17:38 18:48 19:38 20:38
Pszczyna ul. Sokoła CENTRUM PRZESIADKOWE 6:40 7:25 8:35 10:45 12:30 13:55 15:00 16:00 17:00 17:40 18:50 19:40 20:40
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • K/P - Kursuje przez Studzionkę ul. Powstańców Śl.
  • K/W - Kursuje przez Studzionkę ul.Wodzisławską.
  • M - nie kursuje w dniach 24.XII i 31.XII
  • S - kursuje w dni nauki szkolnej

Linia obsługiwana jest przez:

P.P.U.H "KŁOSOK"

ul. Gajowa 62
44-240 Żory
tel. 32/455-66-49
Licencja: Starosta Pszczyński