Rozkład jazdy:

Komercyjna Linia: Jawiszowice PKP - Pszczyna \ Rozkład ważny od 6.07.2020 przez: Miedźna

Przystanki D D D D D D
Brzeszcze/Jawiszowice PKP 6:10 7:10 8:15 10:50 14:35 15:50
Góra Pawilon 6:15 7:15 8:20 10:55 14:40 15:55
Góra Kolonia 6:17 7:17 8:22 10:57 14:42 15:57
Miedźna Gospoda 6:20 7:20 8:25 11:00 14:45 16:00
Rudołtowice/Rudawki Las 6:23 7:23 8:28 11:02 14:48 16:03
Ćwiklice Skrzyżowanie 6:25 7:25 8:30 11:05 14:50 16:05
Pszczyna ul. Dworcowa Park 6:30 7:30 8:35 11:10 14:55 16:10
Pszczyna ul. Korfantego 6:35 7:35 8:40 11:15 15:00 16:15
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Linia obsługiwana jest przez:

G-Trans Bożena Smółka

tel. 600 818 403