Rozkład jazdy:

Komercyjna Linia: Wola - Pszczyna \ Rozkład ważny od 17.03.2020 do odwołania przez: Miedźna

Przystanki D D D D
Wola Skrzyżowanie 5:08 6:58 14:58 16:43
Wola Dom Kultury 5:10 7:00 15:00 16:45
Wola Szkoła 5:12 7:02 15:02 16:47
Wola Osiedle 7:05
Gilowice Skrzyżowanie 5:15 7:08 15:05 16:50
Frydek KOŚCIÓŁ 5:16 7:09 15:06 16:51
Frydek Wieś
Frydek I
Miedźna Janygowiec 5:17 7:10 15:07 16:52
Miedźna Skrzyżowanie 5:19 7:12 15:09 16:54
Miedźna Kościół 5:20 7:13 15:10 16:55
Miedźna Gospoda 5:22 7:15 15:12 16:57
Rudołtowice/Rudawki Las 5:24 7:17 15:14 16:59
Ćwiklice Skrzyżowanie 5:27 7:20 15:17 17:02
Pszczyna ul. Sokoła CENTRUM PRZESIADKOWE 5:32 7:25 15:22 17:07
Pszczyna ul. Kopernika PLAC TARGOWY 5:34 7:27 17:09
Pszczyna ul. Korfantego SZPITAL 5:37 7:30 17:12
Pszczyna ul. Szymanowskiego 7:34
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Linia obsługiwana jest przez:

A.K TRANS S.C. Andrzej Pudełko

tel. 609 400 437