Zmiana rozkładu jazdy na liniach U1, U2, U4 z dniem 01.01.2022

Zmiana rozkładu jazdy na powiatowych liniach U1, U2, U4 z dniem 01.01.2022

Z dniem 01.01.2022 na powiatowych liniach:
* U1 Pszczyna - Pawłowice - Pszczyna
* U2 Pszczyna - Żory - Pszczyna
* U4 Pszczyna - Goczałkowice - Pszczyna
zmianie ulegają godziny rozkładowe w kursowaniu autobusów.
Najważniejsze zmiany to:
* na linii U1 Pawłowice - Pszczyna dwa poranne szkolne kursy z Pawłowic (godz. 6:45 i  7:55) dojeżdżając do Pszczyny będą przejeżdżać ul. Staromiejską oraz ul. Szymanowskiego umożliwiając młodzieży wysiadanie przy Powiatowym Zespole Szkół nr 2. Ponadto kursy autobusów w godzinach porannych i przedpołudniowych będą kończyć swoją trasę nie na Centrum Przesiadkowym, a na przystanku Plac Targowy przy ul. Kopernika.
* na linii U1 Pszczyna - Pawłowice dwa popołudniowe szkolne kursy z Pszczyny (godz. 14:37 i  15:40) wyjeżdżając z Pszczyny będą przejeżdżać ul. Staromiejską oraz ul. Szymanowskiego umożliwiając młodzieży wsiadanie do autobusu na przystanku przy Powiatowym Zespole Szkół nr 2.

* na linii U2 Żory - Pszczyna poranne i dopołudniowe kursy zostają wydłużone do ul. Kopernika (Plac Targowy)

* na linii U4 zostają wprowadzone korekty w godzinach odjazdowych z
Goczałkowic do Pszczyny, a także linia U4 zostaje wydłużona w niektórych kursach do ul. Kopernika (Plac Targowy), tam autobusy będą kończyć swoją trasę a nie jak dotychczas na Centrum Przesiadkowym.
Szczegóły na stronie komunikacja.powiat.pszczyna.pl

Inne komunikaty