Objazdy linii U1 Pszczyna - Pawłowice - Pszczyna w dniach 11-14 październik 2021.

Nowe objazdy dla linii U1 Pszczyna - Pawłowice - Pszczyna w dniach 11-14 październik 2021.

W związku z informacją otrzymaną ze strony firmy Strabag ( wykonawcy remontu DW933) wprowadzony zostaje objazd dla linii U1 w dniach 11-14 październik 2021 (poniedziałek, wtorek, środa).
W godzinach porannych 11 października (poniedziałek) do około godziny 12 objazd będzie poprowadzony przez ul. Powstańców Śl. w Studzionce z pominięciem przystanków Studzionka Tartak oraz Studzionka Skrzyżowanie. Natomiast w godzinach popołudniowych objazd objazd będzie przez ul. Łączną w Brzeźcach, Kobielice, Suszec oraz ul. Lipki w Mizerowie z pominięciem przystanków Brzeźce Szkoła oraz Brzeźce Wideki. Pasażerowie korzystający z tych przystanków proszeni są o oczekiwanie na autobus na skrzyżowanie ul. Łącznej i DW 933.
We wtorek 12 października objazd będzie poprowadzony przez ul. Łączną w Brzeźcach, Kobielice, Suszec oraz ul. Lipki w Mizerowie z pominięciem przystanków Brzeźce Szkoła oraz Brzeźce Wideki. Pasażerowie korzystający z tych przystanków proszeni są o oczekiwanie na autobus na skrzyżowaniu ul. Łącznej i DW 933. W czwartek 14..10.2021 objazd będzie poprowadzony przez ul. Łączna, Radostowice i ul. Barbórki w Porębie w godzinach 11-17 z pominięciem przystanku Poręba Poczta. Natomiast w godzinach 17-21 objazd będzie przebiegał przez ul. Łączna, Kobielice i Kryry z pominięciem przystanku Brzeźce Szkoła.
Ze względu na warunki atmosferyczne objazdy mogą ulec zmianie. Ewentualne zapytania proszę kierować w dniach objazdu pod nr tel. 32 449 23 20.

Inne komunikaty